×

SERVİS FORMU

Lütfen Servis Formunu Eksiksiz Doldurunuz.

FORGOT YOUR DETAILS?

2003 yılından bu yana bilgisayar teknik servis alanında hizmet vermekte olan firmamız; hızlı, güvenilir ve garantili çalışma prensibi ile kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadede etkili çözüm sunmayı hedeflemektedir.

212 Bilgisayar Servis olarak bilgisayar servis başlığı altında; bilgisayarınızın bakımı onarımı ve tamiri ile ilgili her türlü sorunu çözüme ulaştırmaktadır. Garantili servis hizmetimiz ile deneyimli ekip üyelerimiz süreci sorunsuz atlatmanız için yardımınıza koşmaktadır.

Günümüzde birçok alanda kullandığımız bilgisayarlar, zaman zaman bazı sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Bu gibi durumlarda bilgisayar servis ekiplerine ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen 212 bilgisayar servisi, bu aşamada devreye girmektedir. Yaşanan sorunu temelden anlayarak en etkili çözümü bulan ekip üyemiz sizleri bilgilendirmekte, sonrasında neticelendirme yolunu izlemektedir. Bilgisayar servisi hizmetimiz bu yöntem ile gerçekleşmektedir.

Bilgisayar servisi hizmeti başta olmak üzere; yeni bilgisayar kurulumu, uzaktan yardım, ek donanımların kurulum ve sorunlarına yönelik çözüm geliştirme gibi alanlarda da sizlere destek olmaktayız.

Problemlerinizin çözümleri için sonuç temelli ilerleme kaydederek sorununuz saptanacak; en kaliteli, kısa vadeli ve ekonomik neticelendirilmeye çalışılacaktır. Bilgisayar servis hizmeti kapsamında; İstanbul iline bağlı bir çok bölgelerine yerinde servis hizmeti vermekteyiz. 212 bilgisayar servis yetkilisi ile yaptığınız görüşmede, yaşadığınız soruna yönelik detaylar not edilecek, sonrasında sahada bulunan tecrübeli ekip arkadaşlarımıza aktarılacaktır. Kısa vadede çözüm sunma hedefinde olan ekibimiz, adresinize gelerek problem tespit çalışmasına başlayacaktır. Şikâyetinizi detaylı biçimde dinledikten sonra en uygun bilgisayar servis çözümü için size bilgi verecektir. Bütçenizi zorlayacak biçimde bilgisayar servisi fiyatları ile karşılaşmamanızı sağlamak, sorunun ana kaynağını bilerek ve çözümü buna istinaden yöneterek size en şeffaf şekilde hizmet verecek olan ekibimiz, profesyonel kimliği ile sahadadır. Bilgisayar servisi süreci tamamlandıktan sonra, bilgisayarınızın performans iyileştirme ve işletim sistemi denetleme çalışmaları da yapılabilmektedir. Sizlerden gelen talep doğrultusunda çalışan ekip arkadaşımız, süreci en sağlıklı ve kaliteli şekilde tamamlamak için isteklerinizi önemseyecektir.

Bilgisayar servisi süreci; sadece sorunu ortadan kaldırmayı değil, tekrarlanmamasını da sağlamalıdır. Arızaların giderilmesinden sonra, herhangi bir aksaklık gözlemlenebilir kaygısı ile deneme yapılmalı, problemlerin tamamı ortadan kalktıktan sonra bilgisayar servis süreci sonlandırılmalıdır.

Ofisinizde, evinizde, okulunuzda ya da diğer mekânlardaki bilgisayarlarınız için bilgisayar servis hizmeti talep edebilirsiniz. Tüm bilgisayar markaları için garantili çalışma prensibimiz sebebi ile bizlere güvenebilir, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacağımıza emin olabilirsiniz.

İhtiyacınıza yönelik ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenilir bilgisayar servisi çalışmalarımız ile 212 Bilgisayar Servis paydasında buluşarak sizlerle bir araya gelme hedefindeyiz. Profesyonel ve işinde uzman teknik arkadaşlarımız ile donanım ve yazılımsal problemlerinizi en etkili yöntemler ve ekipmanlarla çözmeye gayret etmekteyiz. Bilgisayar servisi hizmetimiz sizlere en kısa sürede ulaşmak için lokasyon olarak tüm ilçelerden ulaşılabilir durumdadır.

212 Bilgisayar Teknik Servis

bilgisayar servisi, bilgisayar servisleri, bilgisayar tamiri, bilgisayar tamircisi, teknik servisi, bilgisayar onarımı, bilgisayar bakımı, bilgisayar format servisi, bilgisayar destek, notebook servisi, bilgisayar yedek parça, yerinde bilgisayar servisi, yerinde bilgisayar servisleri, yerinde bilgisayar tamiri, yerinde bilgisayar tamircisi, yerinde bilgisayar teknik servisi, yerinde bilgisayar onarımı, yerinde bilgisayar bakımı, yerinde bilgisayar format servisi, yerinde bilgisayar destek, yerinde bilgisayar yedek parça, evlere bilgisayar servisi, evlere bilgisayar servisleri, evlere bilgisayar tamiri, evlere bilgisayar tamircisi, evlere bilgisayar teknik servisi, evlere bilgisayar onarımı, evlere bilgisayar bakımı, evlere bilgisayar format servisi, evlere bilgisayar destek, evlere bilgisayar yedek parça, bilgisayar yedek parça, işyerlerine bilgisayar servisi, işyerlerine bilgisayar servisleri, işyerlerine bilgisayar tamiri, işyerlerine bilgisayar tamircisi, işyerlerine bilgisayar teknik servisi, işyerlerine bilgisayar onarımı, işyerlerine bilgisayar bakımı, işyerlerine bilgisayar format servisi, işyerlerine bilgisayar destek, işyerlerine bilgisayar yedek parça

TOP